| SkIzZoAnGeL a întrebat:

Cn poate sa imi spuna cum pot sa o conving pe prietena mea sa ne incepem viata sexuala (am2 avem 17 ani). Vreau sa imi spuneti cum pot sa o asigur ca nu se va intampla nimic daca ne protejam (spuneti-mi si cateva metode de excitare pentru fete de care sunteti siguri ca functioneaza). DAU FUNDAwinking!

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Eu spun ca nu ar trebui sa o obligi daca ea nu vrea.
Adica, la baieti e mult mai usor... dar poate ea nu e pregatita.

Totusi uite niste metode...

Buze

Deşi toate poveştile de dragoste încep cu clasicul şi senzualul sărut, după o perioadă, bărbatul uită să-şi mai sărute iubita. Foarte greşit! O femeie va aprecia mai mult un sărut de nota 10 care s-o dea pe spate decât încă o partidă de sex banal.

Urechi

Datorită terminaţiilor nervoase din această zonă, limba partenerului va face minuni în materie de preludiu.

Gât

Pentru a încinge atmosfera, nu vă trebuie mare lucru: câteva sărutări şi muşcături uşoare de gât şi puţină îngheţată, pe care s-o savuraţi de pe corpul iubitei. Nu uitaţi: mişcările ample sunt mai excitante!

Sfârcuri

În această zonă, împuşti doi iepuri dintr-un foc. Cu toţii cunoaştem obsesia bărbaţilor pentru sâni, iar femeile de-abia aşteaptă să fie întărâtate cu limba acolo. Adăugaţi şi puţină şampanie şi aveţi o seară garantată de sex nebun.

Fundabig grin?

2 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Daca ea nu vrea nu ar trebui sa tot insisti si sa insisti insa daca faci asta la un moment dat se va desparti de tine ori va ceda si o va face. Dar cel mai bine e sa faceti acest pas cand sunteti amandoi pregatiti big grin Bafta.

| MamaMiaaa a răspuns:

Daca ea nu este pregatita iti propun sa nu o sufoci cu asta.