| florynna903 a întrebat:

Connect-r e rrom sau puya?
Asa am vazut ca mai ziceau la com pe youtube.

Răspuns Câştigător
| madalinutza_3485 a răspuns:

Connect-r

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Connect-r este de origine rroma.
Nu Puya.

Abh
| Abh a răspuns:

Conect- r e rom.

| florynna903 explică:

V-am dat vot la restul'

| Simona a răspuns:

Connect-R este rrom. Puya nu happy

Răspuns utilizator avertizat
| aryana_4212 a răspuns:

Da conectar e rom si de puya nu stiu

| HISTORY_5103 a răspuns:

Connecte-r.De ce?
Face muzica buna,chiar daca este rrom,si nu-i e rusine,el nu ne face de ras, ba chiar, e un adevarat om.Nu l-am vazut jignind,suparandu-se etc.E oke tipul.
-PUYA : il inteleg ca a venit timpurile grele,dar,parca prea a trecut de la strada, la.ce face el acum.Dar si vina noastra este, pentru ca:noi nu-i cumparam albumele.Asa,toti cocalarii acum,cumpara,ca e tare ''marfa rau american dream yeeah'":]]
Parerile mele,nu va suparati, daca am jignit, imi pare rau.

| WayToManySuckers a răspuns:

Connect-R e rrom ( Nu e rasist, e prost sa spui "Rrom" )

Imi pare rau de cei ce se simt ofensati, personal, nu ma intereseaza culoare pielii, si nu sunt mandru ca ma numar printre albii care se fac de ras in propria tara, dar sunt mandru ca nu ma numar printre frati mei care ne fac de ras in europa!

Sunt mandru ca eu imi schimb culoarea pielii cand vreau!
Scuze daca va simtiti ofensati!

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,Connect-r e rrom, Puya nu.
Dar ce daca? Face muzica buna mai ales Vara nu dorm. Va chis in freza de rasisti.