| Ododododo a întrebat:

Cred ca ar fi mai bine sa nu am o relatie...nu vreau sa distrug viata nimanui cu comportamentul meu...nu ar avea nici un rost sa ranesc o persoana indiferent de sex nu ar avea nici un sens voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Yuuki98 a răspuns:

Deci din ce am inteles eu, tu ai fost intr-o relatie cu un baiat si nu ti-a mers si dupa intr-o relatie cu o fata si iar nu ti-a mers, deci ori esti gay ori esti lezbi?laughing

2 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Hey, de ce ai aceata gandire? Mai multe detalii ne-ar fi de folos ca sa te putem ajuta.Nu e adevarat, iti poti schimba comportamentul, bineinteles ca poti avea o relatie e normal sa iubesti si faza cu "indiferent de sex" - WTF?

| radugolgolut a răspuns:

Sincer eu nu inteleg ce vrei sa zici!