| Metamorphose a întrebat:

Credeți în relațiile la distanță? De ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fiindca sunt povesti cu sfarsit prostesc, doar copii mici cred in asa ceva.

| b3bitsa a răspuns:

O relatie la distanta nu dureaza, e ceva aiurea happy

| crackiswack a răspuns:

Relatiile la distanta sunt ca prietenii imaginari, poate chiar mai nesanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,atunci cind exista sinceritate absoluta, dar asemenea cazuri sint foarte rare.

| andreimada a răspuns:

Nu..Deoarece Persoana respectiva poate fi una nu asa cum pare unde te imprietenesti cu el si unde comunici tu cu el! happy asta e parerea mea! Si nu dureaza!

| Vegah a răspuns:

Nu cred că o relaţie la distanţă ar dura fiindcă partenerii se pot înşela foarte uşor. Fiecare are nevoie de afecţiune şi vorbitul la telefon / pe internet nu e de ajuns. Într-un final amândoi vor recurge la înşelat.