| theGirls a întrebat:

Crede`ti ca la aproape 14 ani, sunt prea inalta deoarece am 1, 60 m sad {scuze` d categorie }

17 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

Heeei! nu esti inalta chiar deloc.nu chiar adica de ex, eu am 15 ani si am aproape 1, 70 si nu ma plang chiar deloc.Ba chiar imi convinesmugSa stii ca de fiecare data vei fi apreciata, in sensul ca baietilor in general le plac fetele inalte.deci ar trebui sa fii mandra de inaltimea ta si nicidecum complexata.Ai incredere in tine si nu fa niciodata din asta un complex.bye:*

| Nov a răspuns:

O sa moriiii laughing

| radugolgolut a răspuns:

Nu...chiar ii normal!

| Annie2498 a răspuns:

Nu :*. este normal. Si eu am aproape 14 ani si am 1, 63. Cam atata ar trebui sa avem la 14 ani.

| robby212 a răspuns:

Stai linistita, e bine cum esti, bine ca nu esti pitica, sti cum li se zice la astia adica se zice ca pe astia mici mai bine ii sari decat sa-i ocolesti...

| shiningstar a răspuns:

Vai! cum sa fi prea inalta.e bine! Eu am 14 ani si 1.70mwinking.e bine sa fi inalta big grin

| music1is2life a răspuns:

Sincer? inalta? eu am 14 ani si am 1.69, dar am un coleg in clasa care e mai mare cu o zi decat mine si are aproale 1, 90(1, 88):O

| theGirls explică:

Mersi de raspunsuri, aveam nevoie d o parere big grin

| Casica a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1, 62. Deci nu! Funda?>

| LoveYouR a răspuns:

Nu esti deloc inalta.Eu am14 si am 1.67.Cate kg ai? Se spune ca de exemplu daca ai inaltimea 1.70 sau oricare alta...trebuie sa ai greutatea de 60-65 kg.Adia trebuie sa fie cu 10 mai putin sau 5 mai putin decat inaltimea.Asa zice profa de biolaughing

| Ela234 a răspuns:

Nu

| szibis1999 a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1, 61 laughing

| DanaX a răspuns:

Eu am 14 ani si 1, 70. Se vorbea si de greutate deci 56 kg happy. Nu esti prea inalta, e foarte buna inaltimea pe care o ai. Probabil prietenii de varsta ta sunt mai scunzi si ai senzatia asta happy.

| andreyamica a răspuns:

laughing Nuu estii chiar deloc inalta - estii scunda - euu am 13 ani si 1.75

| teodoriykajocheriytza a răspuns:

Nu esti prea inalta. chiar eu am 14 si am 1, 68. probabil ai senzatia asta deoarece porti tocuri des sau ai prieteni prea scunzi

| Anileda_5663 a răspuns:

Nu, parerea mea ca fetele inalte sunt de la 1.70 in sus tongue

| AndreeaX14 a răspuns:

Exact cum au spus si ceilalti.Nu esti prea inalta[depinde acum totusi si de greutate], eu una am 14 ani si 1.70.Si nu imi fac griji. happy happy