| Danielacristian a întrebat:

Buna ziua. Am intretinut relații sexuale cu soțul meu de pe 10 mai pana pe 15 mai zilnic cu finalizare, aflându-mă in perioada fertila., 15 mai fiind ziua ovulației. Ce șanse sunt sa rămân însărcinată? Imi doresc și imi este teama sa nu se prindă. Mulțumesc

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica iti este teama dar nu v-ati protejat. Nu inteleg de ce mai intrebi.

| dullcat a răspuns (pentru darrio2007):

Isi doreste si ii este teama ca nu se va instala sarcina, in ciuda efortului depus.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt sanse maxime de sarcina!

| dullcat a răspuns:

Buna.In perioada fertila sunt intotdeauna sansele cele mai mari, deci stai fara grija ca se va intampla si pentru voi.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai v-ați făcut înainte analize se vedeți dacă totul este ok?
Că dacă da, sunt șanse mari să rămâi însărcinată.
Acum, daca nu v-ati făcut și totuși nu ramai însărcinată (sa zicem), ar trebui să vedeți unde e problema, dar poate nu va fi cazul!

| Danielacristian explică (pentru Hyperion7):

Mai avem un copilas de 5 ani și ma gândesc faptul ca a trecut totuși 5 ani sa nu fie o cauza.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Danielacristian):

N-ar influența cu nimic asta, deci da
Cat despre copil, sa va trăiască!

| just4ubr2015 a răspuns:

Sanse 0 de sarcina stai linistita ca nu vei ramane curand gravida

| Madaxo97 a răspuns:

Ai șanse foarte mari sa se prindă sarcina, pentru o mai buna siguranță mai faceți si azi, mâine sex cu finalizare, in caz de ai ciclu mai neregulat si nu poți stabili cu exactitate ziua ovulației.