| AndreYoman a întrebat:

Credeti ca ceea ce am scris mai jos este adevarat intr-o oarecare masura?

http://andreyoman.blogspot.com/2011/01/cum-cuceresti-o-f ata.html

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ai uitat romantic.hee hee
Voi trebuie sa fiti multifunctionalilaughing

| Gabitza a răspuns:

Da... ai dreptate! happy

| BlueHusky a răspuns:

Poate vrei sa zici ca ai copiat asta de undeva pentru ca ea este incluziv pe TPU, postat in 2009...

| PinkTerror a răspuns:

Nu eu cred ca fiecare cauta altceva... trebuie doar sa gasesti pers care te cauta pe tinewinking

app ce ai facut tu e plagiat (ca mai este chestia aia pe enspe siteuri tongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaa,interesant:-d

| AndreYoman explică:

Eu am readus ideea la viata, insa nu prea sunt sigur ca e si corect, din acest motiv v-am intrebat.