| cristina_9853 a întrebat:

Credeti ca daca prietenul meu e in italya acolo o sa ma insele? numai la asta imi e gandul plzzzz ridicati-mi moralul

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciun bărbat nu stă "cuminte" când este la distanță de prietenă, acesta este crudul adevăr. Ca să treci peste acest aspect neplăcut al vieții, trebuie să ai încredere în el chiar dacă distanța vă omoară.
Riscul este al tău că ai un prieten departe de tine!
Pa, pa.

| Klepto a răspuns:

Adica sa te mint frumos? Daca-si incalca valorile morale in favoarea libidoului, daca este un porc care nu tine la fidelitate? Doar tu il sti si il cunosti, pot ca sa-ti vand gogosi pana maine ca o sa fie bine, ca n-o sa te insele, dar esti sigura ca niste minciuni de la niste oameni care nici mcare nu-l cunosc pe iubitul tau o sa-ti stearga indoiala din minte? Fals.
Daca are de inselat, te inseala oriunde nu in Italia.
N-ai incredere in el, acorda-i macar atat, doar tu ti l-ai ales, sau tie iti plac smecherasi dintrastia care sar din floare-n floare si nu poti sa ai incredere in ei?

| WooLove a răspuns:

Cristinas@ de ce iti este frica de aia nu Scapi. de ce nu vezi tu realitatea si sa incepi sa ai incredere in el si dupa nu o sa te mai gandesti la asa ceva... sincer incearca si vei reusi. Iesi cu fetele, plimbate, club ceva. succes!

| rino90 a răspuns:

Daca ai indoieli sunt sanse mari tongue. o sa-l simti cand va intalniti

| alexutza1183 a răspuns:

Depinde ce fel de om este prietenul tau. Daca te iubeste cu adevarat si tu simti asta nu ai de ce sa iti faci griji, nu te va insela...incearca sa te gandesti ca totul va fi bine si sa iti imaginezi momentele acelea frumoase cand va veni inapoi...Succes! sper ca ti-am fost de folos

| Sanzyka a răspuns:

Daca te iubeste nu o s-o faca pentru ca se gandeste la tine si nu vrea sa te raneasca dar... daca ar vrea sa se distreze si el putin ar putea sa o faca si tu sa nu aflii niciodata! Dar daca cu adevarat va iubiti si sunteti d emult impreuna nu o sa faca asa ceva. Incearaca sa vb cat mai des cu el la tel si tragel de limba asa intr-un mod subtil sa nu isi dea seama si sa spuna singur tot ce face si ce va face... Mult norocwinking

| andrei213 a răspuns:

Ca hai sa iti ridic moralullaughingeu am fost cu o fata din Italia si era mai mare putin sa zic 24 de ani iti dai seama ca putea sa faaca ce vrea eu oricum faceam ce faceam si inainte adica sa ma dau la fete laughinge cum nu mai era virgina ce imi pasa si m-am pishat pe ea si m-am despartit de ea si cu asta basta sper sa te ajutelaughingnu prea vad cum da in fine

| malina1922 a răspuns:

Dacă te iubeşte foarte muult nu cred că ar face aşa ceva happy Dacă nu s-ar puteahee hee. Tu şti dacă te iubeşte cu adevarat happy