| Laurentiu_4547 a întrebat:

Credeti ca e adevarat : http://www.libertatea.ro/......53120.html sa masturbat de 42 de ori sunt cam socat, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Ponce a răspuns:

Eu unul zic ca poate fi adevarat, adica sa te masturbezi de 42 de ori intr-una straight face

5 răspunsuri:
| arcan_7531 a răspuns:

Nu-ti fa griji,asta nu inseamna ca daca te masturbezi mori,individul era probabil bolnav psihic, motivele decesului pot fi multe, subnutrit, deshidratat, tinand cont ca altceva nu avea timp sa faca.Fii linistit, o poti face, dar nu de ordinul zecilor, pot aparea probleme atat fizice cat si psihice.

| nda a răspuns:

Stai, stai, stai... cei care or scris articolul acela, de unde stiu ei de cate ori o facut-o ala?

| jess179 a răspuns:

Cred ca e adevarat.

| SIsi321j a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... straight face
poate are ceva boala.Nu sunt sigura
Poate ca e adevarat dar...

| Kata2000 a răspuns:

Daca parinti nu l-au dus la doctor! Ce să ii fac? Mai bine il duceau si scapa de asta. Să nu cheme doctorita acasa ca o face o si slobozește.