| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e bine daca te indragostesti repede?

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

NU NU NU NU NU! Nu este bine pentru ca Ti-o poti lua urat de la viata! Mai bine sa fii precaut si cand esti sigura ca merita sa investesti sentimente, atunci sa dai frau liber acestora! Altfel risti sa suferi enorm!

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Atâta vreme cât consideri că la un moment dat o să îţi găseşti alesul şi se vor termina toate aceste iubiri, nu.

| Archy37 a răspuns:

Ms,alte pareri,opinii, sugestii, reclamari?
answer...sunt baiat big grin

| nicoleee30 a răspuns:

Nu chiar.Pentru ca vei fi mult mai usor si mai des ranithee hee!

| anicikacolta a răspuns:

O sa iti spun punctul meu de vedere! E foarte bine in unele situatii, e.g. daca te desparti de cineva e mult mai usor sa treci peste cand te indragostesti repede, dar intr-o relatie serioasa devine un pic incomod pentru tine insuti daca iubesti dar faci diferite pasiuni pentru altii...

| denisa_3022 a răspuns:

Archy nu e rau sa te indragostesti! ca e un sentiment foarte frumos da. Si cand te indragostesti si persoana pe care o iubesti nu te iubeste e foarte rau. si dragostea nu te intreaba la ce ani sa te indragostesti (repede sau tarziu). poti sa te indragostesti la 15 16 17 18 cand simnti tu ca iti place mult de o fata/baiat