| TheBlueButterfly a întrebat:

Credeti ca e posibil ca un baiat sa iubeasca o fata atat de mult incat sa doarma in acelasi pat cu ea fara sa-i ceara sa faca dragoste cu el? ( in conditiile in care stie ca fata nu doreste acest lucru)

Răspuns Câştigător
| LariiXD a răspuns:

Ai o parere gresita despre baieti laughing. intr-adevar sunt si genul de persoane obsedate de sex, dar nu toti sunt asa. mi se pare un lucru minunat sa adormi cu capul pe pieptul persoanei pe care o iubesti. asa ca curaj si distractie placuta >big grin

31 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Aha happy