| Lucian_4323 a întrebat:

Ce credeti ca doreste un Baiat de la o fata. si de ce? Si ce credeti ca o Fata doreste de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Sincer nu pot spune exact ce isi doreste un baiat de la o fata si invers.Toata lumea este diferita nu isi doreste acelasi lucru.Stiu baieti care isi doresc iubire, romantism si alti care isi doresc doar sex.La fel si la fete unele isi doresc un baiat fidel, iubitor altele bani si frumusete chatterbox Depinde de persoana toata lumea are modul sau de a gandi.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sex. Si fata vrea acelasi lucru. Doar ca ea isi da seama de obicei mai greu.

| alexutza003 a răspuns:

Un baiat poate dori de la o fata :sex, iubire, confort,bani
o fata poate dori de la un baiat :iubire,bani, confort, sex

| EuCuTine a răspuns:

Eu de la o fata vreau asa : sa pot sa vb cu ea orice, sa fie simpatica, haioase, iubitoare si restul vin de la mine sau mai bine zis de la noi banii si fac si sexul si face. O fata chiar nu stiu ce vrea de la un baiat pentru ca in dim asta m am sculat si am inceput sa plang asa ca as da un raspuns eronat. Ciussswinking

| Corina a răspuns:

O fata doreste: dragoste, afectiune, sinceritate, fidelitate, respect.
In general, un baiat doreste de la o fata: sex, sex, sex. Totusi exista si exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul este substratul chiar daca sustinem altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intelegere, respect, caldura, iubire, incredere, un umar, atentie, ajutor si lista poate continua.

| bbelulu a răspuns:

De[inde de fata si de baiat sunt unele fete care vor bani altele sex altele sa fie iubite sau sa scape de singuratate, baieti as marca mult pe sex dar sunt uni care vor doar bani sau sa fie iubiti