| PrettyMe a întrebat:

Credeti ca exista dragostea aceea absoluta, pe care o vedem doar prin filme?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exista in filme.Si in carti.Mai ales cartile scrise de femei.Pentru mine sunt o sursa interminabila de amuzament. E incredibil cat de diferita e mentalitatea feminina fata de cea masculina in privinta acestui aspect

| Alisa a răspuns:

Normal ca exista, exista acea dragoste pe care nu o poate distruge nici moartea, care a trecut prin greutati si multe obstacole. Avem atatea dovezi chiar sub ochii nostri, dar suntem prea ocupati, disperati, ca sa mai vedem. Una dintre dovezi, sunt acei batrani care merg si acum prin parc tinandu-se de mana, au facut fata greutatilor vietii (chiar acum cateva zile am vazut un cuplu de batranei de genul asta), alta dovada ar fi atunci cand baiatul o asteapta pe fata pana la prima ei noapte de dragoste, nu o inseala, o respecta, etc, si multe altele.

Numai bine!

| Visecolorate a răspuns:

Nu stiu...mai demult credeam cu tarie ca exista. Dar acum, chiar nu stiu ce sa cred. Mai sunt cazuri. Dar foarte rare. Pacat sad

| RobertClaudiu a răspuns:

Daaa crede-ma exista

| dsada a răspuns:

Sincer nusad

| Kovacs06maria a răspuns:

Exista...

| ColorGirl a răspuns:

Sincer pentru mine DAlove struck
nu stiu daca pentru alti exista...
dar cel mai mult conteaza ca pentru tine sa existelove struck