| Treble995755 a întrebat:

Credeti ca la 17 ani(eu am 14)ar fi (prea tarziu)sa ma inscriu la un club de fotbal din afara? scuze categoria

9 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Depinde, daca vrei performanta sincer e cam tarziu (si la 14 ani ) dar, daca chiar ai talent si sti ca poti dc nu? oricum cam a trecut timpul pentru performanta mare parerea mea, dar daca vrei sa te distrezi nu e tarziu happy

| 4l3x a răspuns:

Daca esti foarte talentat nu e deloc tarziu, dar pentru un jucator normal este foarte greu, mai ales ca e din afara. Ei au deja o echipa stabila, un nucleu de jucatori, s'au format relatii de joc intre jucatori, deci o sa-ti fie greu, dar daca esti foarte talentat o sa reusesti, bafta big grin

| ionuutzuu a răspuns:

Depinde cat fotbal stii acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Treble995755 explică:

Spuneti-mi si dc credeti ca nu ar fi sau ar fi prea tarziu plss e important pentru mine.pls

| Treble995755 explică:

Pot sa spun ca la talent.pe o scara de la 1 la 100 am cam 80 deci sunt foarte bun am fost la o echipa din constanta 4 ani si eram cel mai bun dar nu m-am mai duc de PROSTTTTT si acum regret ziua aia.dar pe la 16 ani(ca vreau sa fac liceul pana in a 10a )vreau sa ma duc in spania.la madrid daca se poate.

| MarRuSiK a răspuns:

Poi eu sunt fotbalist de performanta la u17 mi-am inceput cariera la dinamo am fost transferat la victoria sibiu pe o suma de 1500 de ron (15 de mil lei vechi)mi-am inceput cariera la 6 ani...si din motive financiare de la 10 pana la 13 ani nu am putut continua am jucat fotbal la un club scolar.Iar cand am vrut sa ma rentorc la dinamo am fost primit foarte greu deoarece eram prea mare.Eu acum am 16 ani, joc la victoria branesti de 1 an.Deci daca ai vrea sa incerci un transfer eu zic sa il incerci acum si asa este destul de tarziu(multa bafta si zi-mi si mie ce ai facut)winking

| KuKluXClannad a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu.

| FaBee a răspuns:

Asteapta pana la varsta de 17, antreneaza-te si dupa gandeste-te unde ti'e mai bine. Bafta.