| Amalia2305 a întrebat:

Credeti ca mai sunt baieti care sa fie atrasi de o fata care doreste sa ramana virgina pana la casatorie? Dar sa isi doreasca o relatie cu acestea?

32 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pot sa mai fie, dar marea problema la care da nastere aceasta situate este aceea ca cei 2 sepot trezi dupa nunta ca "nu se potrivesc." Si atunci, iar vor scrie aici, intreband ce sa faca?! Ca nu le-a spus nimeni ca pasaricile lor s-ar putea sa nu se inteleaga deloc! La marimi, la ritm, la intensitate si la placere...

| Dominicc a răspuns:

Suntem in secolul 21. Daca iti e mai convenabil cu masturbarea decat sa faci sex cu baiatul care il placi/iubesti, este doar alegerea ta happy.

| Amalia2305 explică:

@NameHarris. Cel mai important lucru intr-o casatorie ar fi sexul?! Prea putin ar trebui sa conteze sexul intr-o casatorie dupa parerea mea. Persoana cu care te casatoresti te iubeste si nu cred sa fie problema mai ales legata de sex ce nu poate fi rezolvata, in special in casatorie.

| NameHarris a răspuns (pentru Amalia2305):

Sau intamplat cazuri sa bage divort din cauza astabig grin

| zahre a răspuns (pentru Amalia2305):

Respect!

| HueyFreeman a răspuns (pentru Amalia2305):

Cati ani ai?

| dianainsta01 a răspuns (pentru Amalia2305):

Nu suntem intr-un film de dragoste in care ''iubirea invinge tot''. in zilele noastre conteaza mult ambele, nu poti sa stai cu cineva doar pentru ca iti da flori, te pupa pe obraz si spune ca te iubeste. trebuie sa experimentezi mult in adolescenta cel putin, pentru ca experientele astea te ajuta sa iei decizii in viitor, nu trebuie sa astepti pana la casatorie.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Pai toti vor virgine, dupa ce experimenteaza cu n fete.Sa nu crezi ca virginitatea e un bonus intr-o relatie.

| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca pentru o nopate de sex vrei sa se insoare cu tine?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Aia Amish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja vad in viitor, "cohoardele" de raspunuri ori ca esti proasta ca faci asa ori ca esti desteapta laughing. sa vezi aici cinema.

Nu stiu ce sa zic, nu as avea ceva in potriva dar majoritatea in primul an de liceu nu mai sunt virgine, si alea nici nu se marita, poate de aia fac sex de mici laughing. Acum sigur ca vb de tine, ai grija peste cine dai, si de la inceput sa specifici ca esti vrigina, sunt multi care "cand aud de virgine parca au sida, mai degraba pupa pe una in dos care deja au pupato 100. deci ai grija pe cine alegi sa nu ramai cu buza umflata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

App, oricum ar fi aiurea. sa fii virgina nu e nimic rau, lasa ce zic dobitocii, dar daca ai o relatie de 7 ani pana la casatorie, inseamna ca nu esti atrrasa de el in acel fel, si nu e ceva "frumos". oricum o dai, e naspa. nu sunt genu care face sex la prima intalnire, dar si atat e exagerat nu gluma.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Adevarat laughing. de aia sunt genul de baiat care nu ma doare cu cine a fost inainte, dar nici nu vreau sa merg pe strada cu "ea" si sa vina vreo 2 (ex ) si sa zica in gura mare (( iti mai amintesti de cate ori mi-ai """"" ), stii tu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

laughing, ma faci sa imi para rau ca nu folosesc porcaria aia, mai radeam si eu asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles.
Curlyyy ma cheama, incantat.

| NameHarris a răspuns:

NU credhappy Sa o luam altcumva faceti nunta faceti sex si dupa acea sa aflati ca nu va potriviti ce se inatmpla?

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Ce inseamna must have?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Din pacate nu prea am dat pe la orele de englezawinking

| sweetangels a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna...si atunci cand cumperi o masina o testezi...asa te casatoresti si vezi ca viata intima e un dezastru apoi divort...nu stiu ce sa zic, unele se dezvirgineaza singure (sa nu sufere cica)...

| ubox7007 a răspuns:

Sincer, mie mi se pare o prostie, as fi suspicios daca ea asa ar vrea, dar daca as simti ca nu ma insala si chiar doreste asta, cum sa nu, dar majoritatea care accepta asa ceva sunt ignorati.

| OMFGConrad a răspuns:

Da.

| dianainsta01 a răspuns:

Foarte rari, si cred ca acetia sunt genul considerati ''pampalai''. genul ''baiatul lui mama'' care asteapa o prietena pana la absolvire. oricat de mult s-ar iubi si ar astepta tot vine un moment cand trebuie sa faca pasul urmator si fara sa legamantul pe viata, zic eu.

| 1cristian1990 a răspuns:

De ce nu? Sunt fel si fel de barbati in lumea acesta de toate categoriile mentale, psihologice etc, sa nu mai generalizati niciodata doar un singur exemplu de baiat sau fata! Cauta si vei gasi un baiat care sa iti respecte aceasta decizie, daca asta iti doresti sa ramai virgina pana la casatorie si intr-adevar virginitatea e o valoare mai ales pentru fete, dar putini stiu sa o pretuiasca! Oricum sunt ideologii de tot felul in tara si lumea aceasta care spun ca tipul acesta de comportament e mostenit de la bunici si in ziua de astazi nu mai e o valoare sau nu mai e necesar sa fi virgina ca sa te casatoresti sau sa ai o relatie fericita, ar fi mai fericita daca nu esti virgina dar poate vei gandi ca vei fi mult mai ranita daca va despartiti pentru ca ti-ai pierdut valoarea aceasta! Depinde mult de felul cum gandesti, dar esti libera sa gandesti si sa actionezi cum doresti numai sa nu ii deranjezi pe ceilalti! Cele cu o viata amoroasa intensa au mai multe sanse de casatorie cu un baiat poate cu o situatie materiala ffoarte buna si chiar inteligent, dar si invers se poate, am spus mai sus sa nu generalizam niciodata ca doar nu am facut noi sondajul tarii privind acest aspect! Numai bine! Poti vorbi cu mine si pe privat daca ai mai multe intrebari!

| BlackDice a răspuns:

Eu imi doresc una virgina pentru stiu ca pot fi primul si poate ultimul, dar problema e urmatoarea, se mai gasesc femei virgine?

| MariusXP a răspuns:

Da eu ca baiat zic ca Da! deoarece un baiat care iubeste cu adevarat o fata are placerea de a o iubi si fara sex...

| Ella192 a răspuns (pentru MariusXP):

Frumos spus happy

| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

Da, eu

| EU_Andreea_Ana-Maria_1994 a răspuns:

Un baiat care are respect fata de tine te asteapta pana esti pregatita, parerea mea... faptul ca esti virgina nu e o rusine, ar trebui sa fie o lauda (mai ales in zilele de azi)...