| Anonim897897 a întrebat:

Bună,credeti ca o fata mai poate ramane virgină pana la casatorie?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ziua de azi mai rar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De putut poate... intrebare e daca mai are rost sau daca a avut vreodata rost. Chiar e nevoie de un act ca sa iti dea voie sa faci sex cu o persoana cu care vrei sa faci asta?

| RAY a răspuns:

Nu vad rostul,ce crezi ca ala va sta o viata cu tine sau ce,daca tu crezi ca asta e o garantie,te inseli,doar moartea e o garantie si taxele, omul este o fiinta poligama, fie barbat sau femei, suntem curvari si curve cu toti, absolut toti 100%, fara asexuali

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Aha, deci mai insela la greu. sad

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Daca esti cuminte in lipsa mea si curva in prezenta mea, niciodata

| leiidinbanie7 a răspuns (pentru RAY):

De ce sa nu stea o viata cu el/ea? Nu raspandi depresia ta si mizeriile ce le ai in cap. Vorbeste mai mult in numele tau, procentul ala de 100% e cam fortat si de nicaieri. Iti garantez eu ca cel putin un barbat nu e cum crezi tu, il cunosc bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate sa ramana virgina pana la casatorie, daca asta isi doreste.
Nu poate doar daca este violata, sau nu-i pasa de virginitate si casatoeir, facand sex cansimtit, cand are chef.

| SilentRain a răspuns:

Daca e urata si grasa, cu siguranta!

| OldSoul a răspuns:

Daca se casatoreste la 18 ani, da laughing

| alina2k18 a răspuns:

Si cu ce se alege daca sta virgina pana la casatorie? Eventual e si lemn in pat laughing
Also, nu ai specificat unde sa fie virgina... ca daca o suge mai ceva ca Mia Khalifa si face anal mai bine ca Sandra Romain retrag ce am scris mai suswinking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alina2k18):

Sau daca inghite mai mult ca statiile de pompare din Balta Brailei, ai uitat sa precizezi. laughing laughing laughing

| leiidinbanie7 a răspuns (pentru alina2k18):

Cu ce se alege? Ca va fi doar a sotului ei, si asta e minunat.

| alina2k18 a răspuns (pentru leiidinbanie7):

POvesti de adormit copiii laughing
Culmea, tot astea de fac pe cumintelele o iau peste tot [ de la altii firestewinking ].

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca ma viziteaza: sigur-sigur, NU

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Depinde cati ani are fata si cand se marita. De obicei la fetele de etnie rroma e obiceiul asta si la indience.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putine sanse. Minime.
1) nu poate sa mentina o disciplinã
2) nimeni nu cauta virgine, asa ca nici una n^Si bate capul.

Chestia naspala cu libertarea sexuala, fiecare isi urmeaza propriile beneficii se cauta fete cu experienta. Dar din pacate distruse pe când ajung sa facã un copil, organul feminin este sacru, exact ca o bol cu intrare nu iesire cum e la masculi. Deci e afectat o datã cu numarul de parteneri in timp, contactul sexual este ceva sacru se schimba 2 energii doar ca fata absoarbe energie masculinã ca un burete. Alea rãmân imprintate pentru totdeauna, nu are cum sa obtina iubire sincera si pura prin poligamie

| Elide a răspuns:

Teoretic Da, practic nu

| Horus35 a răspuns:

Tu ești dispus să rămâi virgin până la căsătorie?