| tanasemadalina a întrebat:

Credeti ca merge o relatie intre o fata de 19 ani si un baiat de 15 ani? avand in vedere ca amandoi se plac si se iubesc?
Credeti ca ar fi vorba de pedofilie?happycredeti ca ar merge o astfel de relatie?
Fara raspunsuri in bataie de joc, va rogsad

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu se ştie niciodată. Dacă e iubire din aia mai "adevărată" poate merge, dacă nu..aia e.
Succes!

| Silviu591 a răspuns:

Nu.e ceva normal..si eu cand aveam 19 am fost cu o fata de 15..nimic neobisnuit.

Răspuns utilizator avertizat
| vRaz a răspuns:

In mod normal, da, merge, dar nu o sa tina. Adica, trebuie sa fie extrem de frumos baiatul ala sa iti placa de el. Dar gandeste-te ca mai sunt si altele ca tine. Nu strica sa incerci, dar iti spun sincer, nu cred ca o sa tina prea mult. Oricum, eu va urez bafta. Sper ca te-am ajutat happy

| ArianaP a răspuns:

Sigur ca o astfel de relatie functioneaza, de fapt cunosc si cazuri. Nu, asta nu e pedofilia, aia se ocupa cu alta latura. succes