| totEU_9066 a întrebat:

Credeti ca rac cu balanta sunt compatibili sentimental? big grin

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/horoscop-dragoste/femeia-balanta-barbatul-rac.php

nu stiu c ii femeia si c ii barbatu! sper sa gasesti aici!

4 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Am avut o relatie cu un Rac. Eu sunt Balanta. Dar mie mi se par prea enigmatici pentru gustul meu happy
Scoti cuvintele cu lingura de la ei.
Noi balantele sunt caractere vii. Ne trebuie ceva pe masura!

| mihaibr11 a răspuns:

Daca persoanele se inteleg si se iubesc, zodiile se "impaca".

| ancutza_2191 a răspuns:

Nu cred in chestii din astea, eu sunt leu si prietenul meu e pesti : semn de foc cu semn de apa si suntem impreuna de 8 luni... nu cred in compatibilitati zodiacale

| BiscuiteBoss a răspuns:

Mama.
Eu nu prea cred in d-astea.
Sincer acum.
Daca te intelegi bine cu o persoana, care este o zodie ce nu este compatibila cu a ta thinking, ce o sa faci? rolling on the floor
Nuu vei mai vorbi cu ea/el?
Hmm.
In fine.
Bafta!