| Avril_7357 a întrebat:

Zodia capricorn credeti ca este compatibila cu balanta?

Răspuns Câştigător
| MarianaMadu a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

mai multe detalii gasesti in linkul de mai sus:)

5 răspunsuri:
| cuore a răspuns:

Da

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

Compatibilitati zodii:
Capricorn - Balanta

Datorita faptului ca Sorii vostri se afla pe pozitie de lupta, nu putem vorbi despre o combinatie astrologica clasica, dar pentru ca aveti câte ceva în comun, ati putea reusi sa o faceti sa functioneze.

Amândoi aveti agendele foarte încarcate. Chiar daca sunteti foarte energic, Balanta se va implica social mai mult decât dvs., daca va vine a crede! Ea cunoaste aproape toata populatia globului, de aceea aveti ocazia ca, prin intermediul ei, sa faceti cunostinta cu persoane nemaipomenite. Pentru ca sunteti Capricorn si cautati sa va largiti cercul de relatii, veti fi foarte încântat de oportunitatile pe care vi le va oferi. Iubita dvs. Balanta este chintesenta diplomatiei si a sarmului, calitati pe care le veti aprecia mai cu seama daca o luati cu dvs. la o întâlnire de afaceri.

Ambele semne sunt cardinale, de aceea amândoi va dati în vânt dupa provocari. Venus, planeta ce guverneaza Balanta, ne arata ca nativii poseda o forta ce se manifesta subtil. Datorita felului în care profita de sarmul ei natural, Balanta este considerata puterea din spatele tronului.

| cocobub a răspuns:

Nu prea se cam cearta mereu

| sylvyu99 a răspuns:

Da pentru ca eu am aflat la horoscop ca aceste zodii se iubesc si se inteleg deci e bine