| DulceAmar a întrebat:

Credeti ca sfarsitu lumii vin in 2012thinking

10 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si daca mori doar tu in 2012? Si ala e un sfarsit. Ce mai conteaza daca mor mai multi sau mori doar tu? Mori tu si nu o sa iti mai faci griji si de altii.
Jur ca daca mai pune vreunu o intrebare cu sf. lumii in 2012 ma duc la el si il calc cu dacia pana il ia domnul dracula acasa.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ma nene nu pot sa cred ca, credeti in chesti din astea sunteti prea superstitiosi oh go on

| Yaguar a răspuns:

Nu

| Ionela78 a răspuns:

Daaa.cred ca. uite! numai dumnezeu stie asta. poti fi tu cel mai mare stiintific, daca vrea dumnezeu si maine poate fi sfarsitul lumii.dar poate ne mai indura! funda?

| MonterDoc a răspuns:

Daa shty cum vinee. cu bike'u laughing sau cu trotineta mai de graba laughing)

Terminatziva frate cu muritu vostru. Stay chill ca nu moare nimeni. si casa te convingi intreabatzi parintzi de cate ori sa zis ca murim(in 1999; in 2000; in 2002 si acum in 2012... )

Pun pariu ca in 2012 o sa spuna ca murim in 2020. apoi o sa zica ca in 2022 si tot asa (tot ce are 2..)

| Adryan657 a răspuns:

NU
va veni cand va fi vremea
nu va mai luati dupa nimeni decat cu batzulaughing

| eXtrike a răspuns:

Sfarsit nu, va fi un sacrificiu satanist, odata la 11 ani se fac sacrificiile sataniste, ultimul a fost in 2001.
2012 in numerologie 0 e un negativ, deci este eliminat, si formeaza 212, in acelasi timp e si 21 si 12, 21.12. 2012.
21+12=33 Cel mai mare grad si venerat numar din masonerie, 11 22 33 formeaza piramida.
Daca vrei sa vezi documentare despre subiectele masoni, iluminatii add: extr1ke@yahoo.com

| CaVoU a răspuns:

Nici fiul omului nu stie cand va veni

| DulceAmar explică:

Ma da nu va mai dati asa interesanti si lipsiti de aroganta ca a fost o intrebare

| Paulerdeli a răspuns:

Nu nu vine ca nu ii nimeni cu sfarsitu lumii ce Dumnezeu ii cu alea cand vrea el o sa fie. noi trebuie sa ne pregatim sa mergem cu el in rai si nu in iad. Deci pocaiestete nu te interesa ca vine sfarsitul ca sfarsitul poate veni si la noapte asa ca pregateste-te.
Dumnezeu sa te binecuvanteze!
cred ca am foste de ajutor