| LonelyGuy a întrebat:

Credeți că un băiat trecut de 26 de ani, neatractiv fizic și foarte timid ar avea șansă să își facă o iubită în condițiile în care până la vârsta aia nu a avut niciun sărut?

132 răspunsuri:
| LonelyGuy92 a răspuns:

Saddy poola verde Eu cu hartiile la pariuri sportive de pe urma carora fac banii tu cu cautatul de intrebari pe problema ta in care sa day copy paste ca esti un retardat prost fara scoala ce munceste pe 1400 de ron cu bonuri de masa si care e tot virgin la 30, cine e ala cu probleme mentale si de ordin psihic de aici du-te in poola mea de agarici frumosul pooli vedeateas spanzurat de terminatul dr, vezi ca sunt dublura contului laughing vai mortisorii tai nici asa sa iti dea de gandit cat de penibil devii sa tot repetii ca esti un virgin prost si retardat prin comentarii barem sa taci din gura sa iti vezi de viata ta stralucita

| LonelyGuy92 a răspuns:

Saddy Saddy jur sa moara ce am mai scump, esti cel mai retardat om de pe tot site-ul asta, om mai terminat ca tine nu cred ca am vazut cu sute de trolli care exista in el, tot repeti ca un papagal ca esti cum esti vai mama ta, asa si ce vrei sa cersesti mila cuiva pe aici, bolnavule mintal, speri ca o sa te foota una de pe site-ul asta pana la urma! Iti zic asa pe scurt ca o sa recitesti prin intrebari si dai din nou de raspunsuri viseaza la cai verzi pe pereti N-AI AVUT si NICI nu o sa ai FEMEIE in viata ta asa ca sa iti intaresc si mai mult sperantele copilule de 30 de ani

| SorinelCopilu a răspuns:

Frate tata are o vorba fiecare sac își găsește peticul asa ca nu dispera cei al tău e pus deoparte nu contează ca ești urat,frumos, slab sau gras, negru, alb ori galben contează puterea caracterului tău și mărimea inimi tale, fii confident Dumnezeu are grija de noi toți fii mai confident și învață să fii fericit căci fericirea depinde doar de tine.

| GambleR40792 a răspuns (pentru SorinelCopilu):

Unde sa mai gaseasca bah desteptule in ce circumstante zi-ne tu sa nu murim prostii ia sa te vedem baiatul mamii lumineaza prostimea, unde mai gaseste el si footut pana in gat la 26

| SorinelCopilu a răspuns (pentru GambleR40792):

Bai p***do dacă pentru tine la 26 ești bătrân atunci ești cel mai prost din lume poate chiar din galaxie bai m**e proasta am prieteni care sau căsătorit la 35 de ani și la 45 nicio o data nu prea târziu uni oameni nici nu vor căsătorie sau relații pana la o anumita vârstă poate din cauza munci, carierei sau doar pentru ca să vor.
Dar oricum orice om e capabil să-și depășească condiția tu probabil nu ai putut din cauza ca ești mult prea prost.

| GambleR40792 a răspuns (pentru SorinelCopilu):

Nu stau sa imi iau banii luatias rasa si teoriile in poola de idiot, urmatorul mesaj si iei block de la mine

| SorinelCopilu a răspuns (pentru GambleR40792):

Ești și rasist și prost și ma doare-n *** dacă îmi dai bloc p***ă-n flăcări ce esti

Răspuns utilizator avertizat
| LonelyLoner92 a răspuns (pentru SorinelCopilu):

Ai dreptate, "fiecare sac își are peticul", dar cu tot respectul am și eu o întrebare:

Ce șanse are un băiat de 29 de ani care lucrează într-o fabrică pe un salariu de doar 1550 RON să cunoască vreodată vreo fată?

| SorinelCopilu a răspuns (pentru RTK):

Palme dai lu mă-ta aia proasta ce Tea fatat

| SorinelCopilu a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Și de ce nu ar avea șanse frate.
Eu locuiesc în Germania și primul loc de munca la care am lucrat a fost Burger King după o luna a venit un băiat Macedon avea 30 de ani eu deja la 21 avea gagica și ne-am mutat împreună el săracu stătea singur și l-am întrebat de ce nu își face o prietena mi-a zis ca e timid și fetele nu îl baga în seama au trecut vreo 4 luni după acea discuție cam atunci a venit o fata tot din Macedonia la vreo 22 ani a venit sa muncească timp de 3 luni în vacanta de vara să-și plătească facultatea studia sa devina Doctor pentru copii l-am încurajat so abordeze și asa a făcut și în momentul de fata sunt împreună de 6 ani ea a terminat facultatea și a devenit Doctor el încă lucrează la Burger King și ea s-a mutat în Germania cu el și au o viata fericita deci în concluzie are șanse foarte mari dacă este încurajat și sa abordeze și el fetele și sa nu fie timid sa iasă mai mult din casa.
Trebuie sa motivam oameni care nu sunt siguri pe nu sai prăbușit dacă tu sau eu sau altul avem probleme nu trebuie sa mergem sa deprim lumea și sai descurajam păstrează probleme pentru tine și psiholog.
Eu am avut o problema am fost foarte paranoic ma certam cu soția cu părinți și cu frați mei din cauza paranoiei dar am avut și momente de claritate am realizat ca nu sunt bine și m-am dus singur la psiholog fără sa știe nimeni și acum sunt mai bine soția mea aflat doar după multă vreme de problema mea la fel și părinți mei mi-am cerut scuze de comportamentul meu de atunci și mau înțeles mau iertat și acum încerc și eu sa dau un sfat bun pentru cineva care are nevoie.

| Gambler007 a răspuns:

Saddy Saddy Vrei sa fiu sincer cu tine, iti jur cu mana pe inima ca nu te mint, de cand mi l-ai dat efectiv mi-a fost mila si sila sa il dau cuiva si deja ti l-am sters din istoric ca imi virusau laptopul pozele tale, ca la cum arati tu prietene am zis ca o sa ma injure careva, de postat instagramul tau pe Facebook sau ce platforme mai visezi tu aici e clar ca putem vorbi in cazul tau de o persoane cu probleme PSIHICE GRAVE, pe langa aia ca esti nefootut la 30 de ani, legat de jocuri ti-am mai zis nu ai tu anii in fabrica aia care iti rupi mainile pe 15 milioane cate bilete am luat eu din pariuri, nu pot sa iti explic tie fenomenul asta ca esti LIMITAT in 30 de ani tu nici un permis de conducere n-ai cum au toate fetele de la 18 tu atat stie SUBURUL si PIULITA. O singura data intr-o intrebare ti-am postat instagramul si nu a dat nimeni o flegma pe el de curios sa vada cum arati asa ca idee, tu continua cu placa ta de intrebari sunt virgin la 29 si traiesc ca un boschete ca maine poimaine jelesti cand iti vezi intrebarea de la streameri pe YOUTUBE laughing) ca sigur te impusti dupa, vai si amar de viata ta de sarac, ce sa iti zic mai ma, in seara asta mai beau 5 beri mai joc la aparate 5 milioane si mai fumez 2 pachete de tigari in cinstea ta

| Gambler007 a răspuns:

Saddy Li s-a facut mila alor tai de tine si pe banii lor saracii au luat un prost dupa ei printr-o vacanta te pomeni acum 4-5 ani mai mare rusinea sa te mai duci in excursii cu parintii la varsta ta, macar chestia asta sa iti dea de gandit dar la cat esti de prost nici nu ma mira, ti-ai facut norma astazi by the way

| Gambler007 a răspuns:

Saddy Sadio vezi ce inseamna sa tii dusmanie pe mine din 50 de lei am facut in seara asta la pacanele 2500 de ron laughing imi dai mesaj in privat dupa ce dai cerere de oprire ignorare sa iti dau un borcan de monezi in 50 de ron ca la saraci laughing) nu stiu de ce dar iti multumesc o fi de la injuraturile tale sau blesteme

| cumatrul a răspuns:

Mult succes, am eu mai multe sanse sa castig la aparate.Sanatate numa bine