| traficanta a întrebat:

Credeti ca un roman poate iubi o tiganca?!

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Da, de ce nu? Iubire nu tine cont de etnie, religie sau nationalitate.
Depinde doar de ce isi doresc cele doua persoane.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa cum poate o spanioloaica poate iubi un rrom rrom.

| AnonimA a răspuns:

Buna daca tu esti fata aia iti spun doar atat happyde ce sa t strige tiganca atnuci cand va certati?:s nu mai bine iti iei unu d al tau?

sunt mai mte feluri de romani la fel ca si rromi no?laughing

dar nu sti ca e in capul lui mai bine iti iei un rrom d a tau:*

| oz a răspuns:

Nu stiu daca un roman poate iubi o tiganca.Stiu doar ca un barbat poate iubi o femeie.

| traficanta explică:

Nu sunt tigancalaughing)) doamnerolling on the floor) am intrebat pentru ca am o prietena intr-un caz asemanator care e tigancawinking

| мełıššα a răspuns:

Da ce are ma fata? Normal ca poate iubiwinking

| adeluta86 a răspuns:

Da dc nu, doar ca ar trebui sa se gandeasca bine dc asta isi doreste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca sint fierbinti