| ConradBarbarul1111 a întrebat:

Credeti ca va fi vreodata posibila schimbarea orientarii sexuale?

Luati aminte de

*Calculatorul Quantic
*Tehnologia CRISPR

Da, da, stiu ca trebuie sa ma accept asa cum sunt, etc, si am facut-o deja la modul:

"Am aflat ca sunt bisexual..Hmm, ok. Nu-mi place, vreau sa fiu atras doar de femei, pot sa schimb asta? Nu. A, ok. Trebuie sa accept, n-am incotro! happy"

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

''...pot sa schimb asta?'' Raspuns = NU, fiindca acest lucru a devenit imposibil de schimbat din clipa in care cele 23 de perechi de cromozomi existenti in ADN-ul tau, s-au cuplat intr-o anumita configuratie, matrice, tipar unic, imposibil de a mai fi modificat. Ai inteles PERFECT : DA este cazul sa admiti si sa devii constient ca; ''Trebuie sa accept, n-am incotro! happy" Cest la vie. laughing

18 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ced că totul depinde numai și numai de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Citeste si informeaza-te. https://sites.google.com/site/corpulumansialimentatia/0-gene-si-cromozomi

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce as face-o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Pentru a nu ramane un dobitoc cretin in continuare. Pentru a nu mai posta raspunsuri cu totul imbecile. NO COMMENT rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am intleles esti si tu bisexual sau eunuc.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu cred, asta e doar ce vrea omul sa faca.

| ConradBarbarul1111 explică (pentru corbulalbrosu):

Si cand s-au cuplat acei cromozomi? la nastere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred cã poate fi schimbatã, nu stiu ce sa zic eu cred cã orientarea tine mai mult de când suntem copii, adolescenti trebuie sa fie ceva care te-a facut bisexual, homosexual sau orice alta orientare, daca te uiti mai demult Grecii, Romanii erau multi Homosexuali, chiar foarte multi, dar asa au fost facuti pentru ca in acel mediu s-au nascut.
Dacã esti crescut intr-un mediu in care 90% din ei sunt homo, sunt 90% sanse sa fi homo asta vreau sa zic.
La Egipteni sexul in familie era o normalitate, Grecii iar erau pederasti adicã fãceau sex cu adolescenti ei credeau ca ii ajuta sa capete incredere când merg in rãzboi.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ConradBarbarul1111):

In clipa in care se unesc cele 2 nuclee : cel a ovulului cu cel al spermatozoidului, in momentul in care se produce procesul de fecundare.

| ConradBarbarul1111 explică (pentru corbulalbrosu):

Si dintre toti spermatozoizii existenti, trebuia eu sa..mda.
man, e ciudat sa-ti dai seama ca esti bi.
adica ma gandesc ca si gay, sa fie usor, iti dai seama de mic.
dar ca si bi e ciudat, ca stii de mic ca esti atras de femei, si dupa la 16 ani..stai putin, ca eu am fantezii si cu baieti. E ciudat, dar asta e viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing a deci stiinta te face sa fi bisexual, iti e scris in Adn rolling on the floor inainte sa iesi de la Mamica din burta.de Atunci sti care e diferenta dintre sexe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU stiinta ''te face'' mai DOBITOC IMBECIL rolling on the floor ci HAZARDUL big grin dar degeaba as incerca sa ma ''strofoc'' ca sa-ti explic cate ceva, din moment ce IQ-ul tau nu are nici marimea numarului de la pantofii tai. rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Din moment ce sexualitatea este determinata de gene nu poti schimba asta, nu cred ca se va putea schimba orientarea sexuala in timpul vieti vreodata

| RAY a răspuns (pentru ConradBarbarul1111):

Bisexualitatea este des intalnita la primate

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu pot concepe cum de toti ziceti "sunt nascut homo, nu pot sa schimb asta". Toti oamenii sunt pusi in fata unor situatii care nu sunt pe placul lor. Deci de ce nu te poti preface ca iti plac doar fetele?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Uite un raspuns care imi place, deoarece este in concordanta cu cercetarile stiintifice.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mihai, gresesti. Marea majoritate a persoanelor au trasaturi sau inclinatii homosexuale. E adevarat ca la bisexuali este ca la tinerea unei diete alimentare: te abtii de la homosexualitate, dar dorinta exista si asa cum unul care tine o dieta mai se abate din cand in cand de la ea, asa face si cel care este bisexual. Iti recomand sa citesti despre scara hetero-homosexualitatii a lui Kisney. Dar stii ca sunt persoane care simt repulsie de relatii intime cu persoane de sex diferit? Si mai este ceva: o casnicie cu o femeie a unui bisexual are destule sincope, datorita refularii pe care le sufera barbatul. Si sa stii ca femeia simte asta. Foarte putini bisexuali nu au si un iubit. In acest caz e ca atunci cand un hetero are o amanta.
Mai greu este de cei ale caror trasaturi homosexuale atarna mai mult decat cele heterosexuale.

| ShamelessQboy a răspuns:

Sa fii bi, nu cred ca e ceva din nastere, până acum un an si ceva dacă mi întrebai eram hetero convins. De când sunt cu actuala iubita, usor usor m-am schimbat, la mine spre exemplu nu cred ca aș putea să am o aventură sexuală doar cu bărbați, chestia asta devine posibilă doar când sunt si fete implicate, si in special cand ele isi doresc sa ma implic si sa o fac si crede-mă că unele femei au un stol de fantezii de genul. Cred ca totul ă pornit de la faptul că imi place sa le fac pe plac femeilor, ador sa le vad satisfăcute.