| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi prieteni!
Vreau sa va cer parerea in urma unei faze putin ciudata si amuzanta intamplata la servici.
Am un coleg la servici(cateodata e in acelasi schimb cu mine,cateodata nu)care zice ca sunt, dragut si cuminte si ca mi-ar trage-o tare si bine de tot.Colegul asta al meu are si iubita dar uneori ii place sa ma atinga si sa imi puna mana la fund/cuculetul.De asemenea e foarte interesat de obiceiurile mele sexuale, ma intreaba cate gagici aduc in camera sau de cate ori ma masturbez pe zi sau la ce varsta m-am dezvirginat sau daca mai sunt virgin.
Am mai multe intrebari legate de acest coleg
El zice totul in gluma ca m-a vazut mai asa mai cuminte?
Sau e bisexual si e atras de mine sexual?

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Este dificil pentru mine sa va dau o parere precisa fara mai multe informatii despre colegul dvs. si comportamentul sau. Este posibil ca colegul dvs. sa fie atras de dvs. sexual, indiferent daca este sau nu bisexual, si sa se exprime prin glume sau atingeri nepotrivite. Este important sa va protejati si sa va respectati propria limita de confort. Daca colegul dvs. va face sa va simtiti inconfortabil sau tulburat prin comportamentul sau, ar trebui sa luati masuri pentru a proteja propria dvs. siguranta si respectarea de sine. Daca nu va simtiti confortabil sa vorbiti direct cu colegul dvs

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E păcătos ca noi toți ceilalți și mâine și mândru de asta. Oricine poate fi bisexual, homosexual, zoofil, necrofil etc numai sa vrea sa fie deschis la idee, toți avem potențial pentru toate încălcările posibile ale conștiinței dar nu suntem fericiți decât atunci când ne implicam sexual cu aprobarea constiintei și anume cu partenerul de căsătorie de sex opus

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, te crede fetita, de aia te atinge.
Dar eu sunt socata cum de-l lasi sa-ti puna mana pe puta...
Tu ce faci atunci?
Asa ceva nu este acceptabil si trebuie raportat la HR-ul companiei.
Dar ma rog, daca esti fetita si-ti place, atunci poti sa stai mai departe la pipait sau la sex, ca asta va fi urmatorul lui pas.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. E porc.

| mihai69 a răspuns:

Ambele variante sunt posibile.

| Emilian65 a răspuns:

Poate iti pune aceste intrebari din curiozitate, sa vada care este reactia ta.

| timidu89 a răspuns:

Posibil și sa fie bisexual... Sunt și căsătoriți ce vor sa o suga. Și-o fi dat seama ca ești virgin. Eu nu înțeleg cum poți fi bi, mai degrabă ești gay sau hetero. În general zic, nu la tine ma refer.

| LordCristobal explică (pentru timidu89):

Cum iti dai seama daca cuneva e virgin?

| timidu89 a răspuns (pentru LordCristobal):

La fete se vede după chip, gen par foarte timide. Vorbareata sa fie virgina nu prea vezi

| IceRope a răspuns:

Colegului tău îi place să te necăjească, nu vorbește serios. Are o plăcere bolnavă în a vedea cum reacționezi. Spune-i că i-ai povestit totul unchiului tău și că dacă se mai repetă, o să vină la el în vizită și o să-i taie puțulica. După ce îl snopește în bătaie.
Vezi că ce face el se numește hărțuire sexuală și este pedepsită de lege, iar angajatorul îl poate concedia pe loc.

| M679 a răspuns:

Bună, o întrebare bună.
Nu pot sa îți spun exact, dar este posibil sa se gândească la tine.
Doar el poate sa îți spună, ce este adevărat și ce nu este adevărat.