| me_4173 a întrebat:

Credeti in dragoste adevarata? Ca in filme si povesti unde toti raman fericiti si se indragostesc cu adevarat unul de altul? Am observat ca in viata reala totul este superficialsad

Răspuns Câştigător
| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Sincer. as vrea sa cred, dar asa cum spui si tu astazi oamenii se bazeaza mai mult pe interes. As vrea sa mai pot crede in dragoste adevarata! (in filme e minunat)

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Da ai dreptate pentru ca in 97 la suta din cazuri, iubeste doar 1 din cei 2 si automat nu exista iubire adevarata, sunt mereu alte interese la mijloc, cuplurile care ajung sa divorteze, este mai mult decat limpede ca nu a fost iubirea aia divina

| bby a răspuns:

Eu cred in dragoste adevarata love struck dar fiecare dragoste are urcusuri si coborasuriwinking uneori este foarte bine iar alteori este mai putin bine tongue da aici depinde de persoanewinking si daca se iubesc :*

| BeLLLLLa a răspuns:

Mai depinde acum
de fiecare
ce temperament are
eu una cred ca doar iubesc si sunt iubiita:X:X

| R3sPeCt a răspuns:

Ai observat bine!winking

| MyRRuna a răspuns:

Da eu cred in dragostea adevarata.Da ca sa fie dragostea adevarata, trebuie cei doi sa se iubeasca.