| angelina_2665 a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? astept parerile voastre

9 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Da.Dragostea la prima vedere este cea adevarata!

| darrio2007 a răspuns:

Da

| andra4u a răspuns:

Nu.Cred intr-o atractie, uneori foarte puternica la prima vedere, dar nu in dragoste.Nu poti fi indragostit de cineva daca nu il cunosti.

| Freaky a răspuns:

Si da si nu. Adica poate mie o sa'mi placa, poate lui nu.

| TitiDrLove a răspuns:

Nu. cred in atractie. in dragoste la prima vedere nu.
ar putea sa fie mai intai o atractie, iar apoi daca se leaga o vorba sau ceva...sa devina simpatie.si dupa o perioada de flirt sa prinzi incredere si sa se transforme in iubire! asa da! Si in cazul asta,totul pleaca de la o atractie la prima vedere,se ajunge la iubire, deci. se poate numi si dragostew la prima vedere! doar sa nu ne duca gandul la prezent, ci la viitor intr-un fel laughing
funda?:*

| zxcv1234 a răspuns:

Pai deagoste la prima vedere inseamna ca tu so placi neconditionat si ea la fel. Funda pls!

| zxcv1234 a răspuns:

Dragostea la prima vedere inseamna so iubesti sau sal iubesti pe fata sau baiatul neconditionat fara conditi. Sper ca te-am ajutat.

| Razvan a răspuns:

Da.De exemplu cand ma duc la supermarket si o vad pe tipa aia cu niste sani absoluti minunati, camuflati in cel mai dramatic mod pentru masculi simt cum fluturii coboara din stomac mai jos.

| alexcandy999 a răspuns:

Categoric.DA