| StaRmAgiC a întrebat:

Crezi in dragoste? Ai intalnit-o? Si daca da, cum?

Eu nu cred.Acum astept si parerile voastrehappy

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Bineinteles ca, cred.Am intalnit-o da, cum? Pur si simplu. Dragostea nu se cauta nu tu trebuie sa o gasesti, cand e momentul vine ea la tine fara iti dai seama si de unde nici nu te astepti.Ai sa crezi si tu atunci cand o vei intalni.Asta poate fi maine, peste o luna, un an 2 3.Bafta!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred, bineinteles. Traiesti o dragoste adevarata cand stii ca poti fi tu. Fara minciuni sau orgolii. Sa fii fata de partener sincer, deschis si direct. Sa te astepti la acelasi lucru. Cand aceste lucruri se intampla poti spune ca nu mai vrei nimic altceva. Asta inseamna iubirea. Sa te arati asa cum esti. Sa faci partenerul sa se arate asa cum e. Fara masti, fara prefacatorii, fara chestii fortate. Doar dorinte sincere si clar exprimate.

| Razvan a răspuns:

Numai o data?laughing
O vad peste tot in jurul meu, si ma trage de mana spre eawhistling

| BlueHusky a răspuns:

Da cred.Prima data intr-un liceu in care eram pentru altceva, ma uitam la ea si am uitat de ce eram acolo, mi-am luat inima in dinti si am vb cu ea, blonda cu ochii albastrii vorbea cu mine de parca nici nu existam dar eram fericit, am plecat cu ea si cu toti colegii ei (pe care daca putem i-as fi facut sa dispara) sa bem o cafea, a incercat sa imi explice ca are prieten ca nu cauta altceva, din aceea zi eram in permanata la ea, uitam te tot si toate iar singura fericire pe care o aveam era cand statam cu ea... in fine destul cu "poezia"... pana la urma a fost prietena mea si iubita mea. Have fun

| Douapunccteunics a răspuns:

Da,

Da acum 4 luni.happy

Îl stiam de cand ma mutasem dar nici o tangenta

| LauraLl a răspuns:

Nici eu nu cred e o prostie

| MitroiBogdan a răspuns:

Da cred mi s-a intamplat acum un an si de atunci petrec o frumoasa poveste de dragoste alaturi de ea.