| xitty a întrebat:

Cu ce actor/actrita, cantaret/cantareata v-ati insela iubitul/iubita?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cu nimeni!hee heePe iubitul meu nu l-as insela nici cu cel mai frumos baiat de pe Terrahappy...

| Malvina24 a răspuns:

Nu mi-as insela iubitul cu nimeni! in nici un caz cu un actor!

| madalicious a răspuns:

Cu Robert Pattinsonlaughing

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Cu nici unul pentru ca il iubesc si il respect.

| daii a răspuns:

Cu William Levy. dar doar o micuta aventura.pentru ca tot pe pr meu il iubesc cel mai mult si nu l-as schimba cu nimeni altcinevalove struck

by daiiwinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Opa pai cu peewee e mumos tipu big grin

| Ana a răspuns:

Cu Mihai de la Montuga [albul], cu Victor Slav love struck

| Antonimu a răspuns:

Aolo, si cica "noi nu inselam"... rolling on the floor

| SexyChick a răspuns:

Cu oliver sykes, andy six sau wiliam levy laughingdevil

| costyn162 a răspuns:

Ca actrita cu Miley Cyrus, pentru ca este mai apropiata ca varsta si cred ca se incadreaza si la categoria cantareti.
Dar de cine imi place foarte mult este cineva din lumea dansului si anume Lacey Swimmer (finalista la "So you think you can dance 3" si participanta 3 sezoane la "Dancing with the stars")

| Ana-Maria94 a răspuns:

Actor cu Peter Facinelli:X, iar cantaret nici unuhee hee

| RainDrop a răspuns:

Nici una! o iubesc asa cum este.

| madalinutza a răspuns:

Daca as fi cu cine vreau atunci nu l-as insela:X:X
dar daca ar fi sa il insel:> atunci ar fi cu frumosu de william levy=p~
sau cu asta:X:X
http://www.celebritywonder.com/......ng_001.jpg

| gloria a răspuns:

Cu Will Smithstraight facei-am si zis ca l-as insela o data si gata cu elbig grinlaughing sau cu Keanu Reeveslove struck de mai multe orirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Daniela Crudu

| marrinnaa a răspuns:

Brad pitt rolling on the floorlove struck

| MladinA a răspuns:

Cu Miley Cyrus da pacat ca n-am iubita sad