| LolaLoVeCrazy a întrebat:

Ce actrita/actor sau cantareata/cantaret va place?

17 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Actori:Jim Carrey,Johnny Depp,J.G.-Levitt, Evan Peters...
Cantareti:Ian Curtis, Jim Morrison, Robert Smith, Jack White...

| Mangustă a răspuns:

Ca si calitate actoriceasca, ce-i drept nu prea ma pricep sa aleg, dar am cativa care imi plac: Anthony Hopkins, John Travolta, Gary Oldman, Natalie Portman, Christopher Walken, Morgan Freeman.
Pentru cantreata/cantaret: Johnny Cash, Ray Charles, Nina Simone, Della Reese, Freddie Mercury etc. ca nu mai stiu ce sa scriu.
Daca prin "va place" te refereai la felul in care arata...pai apreciez mai mult cum se descurca in domeniu decat cum arata, desi Liv Tyler e de exclus(prima venita in minte).

| LenaleMinato a răspuns:

Actori:Brad Pitt, Nicole Kidmann,
Cantareti:Andra, Alexandra Stan, Psylaughing

| Mădă0611 a răspuns:

Natalie Portman :D Actori nu prea, ca o sa ajung sa compar "baiatul meu" cu ei, si aia sunt aranjati si photoshopati, dar imi place un dj, Jono Grant;)), nu e pentru comparatii http://tranceinmauritius.webs.com/Above%20&%20Beyond.jpg cel din dreapta, e si scorpion :D

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

In nici un caz Lala band.Mai bine o ascult pe profa' de sport cum urla la mine.

| KristalPop a răspuns:

Angela Gossow sau Candace Kucsulain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actori: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Heath Ledger.
Actrite: Anne Hathaway, Cate Blanchett, Milla Jovovich.
Cantareti: Chester Bennington (Linkin Park), Eminem, Underman.
Cantarete: Amy Lee (Evanescence), Hayley Williams (Paramore), Theresa Jeane (The Nearly Deads).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber, LaLa Band, Selena Gomez, Miley Cyrus, 1 Direction love struck

| CannbalCorpse a răspuns:

Ian Somerhalder, cel care joacă in The Vampire Diaries. Al tău care e?

| HεεЌεЯε a răspuns:

Ca actor ar fi Bred Pit, si ca cantareti ar fi(stainatate):King Africa (si ca roman):ar fi trupa Parazitii..imi plac mult..si Cabron nitel..si ca acor ar fi ala care joaca in George Nebunul Junglei.

| Alexandra7201 a răspuns:

Actorul meu preferat este Johnny Deep, iar cantareti sunt multi: Eminem, Vescan, Parazitii, One republic, Adam Lambert, etc. laughing. Tie de cine iti place?

| ImiPlacToate a răspuns:

Smiley happy, O zi buna

| OliverArrow a răspuns:

Actrita: Meryl Streep
Actor: Johnny Depp

cantareata: Rihanna
cantaret : Justin Timbarlake

| gsjsjjs a răspuns:

Anna Nalick big grin

| Høst a răspuns:

Anthony Hopkins, Robert Plant.

| lusinda99 a răspuns:

Imi place trupa LALA BAND.

| robyionutz a răspuns:

Ca interpret de muzica imi place DMX Eminem Vescan Nane si actor imi place Jacky Chan Vandame.