| 27110012 a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac la o intalnire? Si unde ar fi locul potrivit pentru primul sarut?

Răspuns Câştigător
| vladut91 a răspuns:

Daca esti baiat. Te imbragi obisnuit... putin mai elegant, parfumat, spala, pieptanat, unghiile taiate si curate etc
Daca esti fata laughing si mai simplu igiena corespunzatoare si atat baietilor nu le pasa ce poarta fetele, observa doar sa poat sa flirteze gen,, oau ce bine arati " sau sa vada ca esti atent gen,, ti-ai facut ceva la par sau ti-ai cumparat panofi noi?
Deci nu te stresa

A si locul nu conteaza oriunde se va intampla

5 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Imbraca-te cat mai comod, ca sa te simti lejer. Imbraca-te ca de obicei, asa cum este stilul tau, ca sa te placa asa cum esti tu de obicei. Cat despre primul sarut... pe gura e locul potrivit. Ambianta chiar nu conteaza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau băiat?

| neutrino a răspuns:

Te imbraci decent, nu uiti sa-ti pui sutienul, iar prima intalnire trebuie sa fie intr-un loc public, pentru a te feri de surprize neplacute. Sarutul, daca este sarut, fie el si primul, se "aplica" pe buze, nu pe frunte si niciodata la sau dupa prima intalnire, asta daca esti fata. Baiatul poate incerca mereu, el este permanent la pescuit.

Răspuns utilizator avertizat
| Morrígu a răspuns:

De ce ar conta cum te imbraci?
Si de ce ar trebui sa existe un loc potrivit pentru primul sarut?
Eu la prima intalnire aveam niste boarfe pe mine si nici macar parul nu-mi statea bine, era una din zilele alea cand nu aveam chef de mine si totusi a iesit perfect.
Iar primul sarut l-am avut pe un deal dupa o ploaie. Practic eram plina de noroi si era amuzant, aratam ca doua muraturi.