| andrada a întrebat:

Cu ce obiecte va place sa va masturbati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mina, cu degetul poti sa ajungi la cel mai culminant punct, daca nu-ti plac barbatii

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cu aspiratorul, dat la putere maxima.Nu te sfatuiesc sa incerci daca esti incepatoare, e NUMAI pentru experti.
PS:Banuiesc ca ai 11 ani, nu? Asta explica multe.

| BoBBy a răspuns:

Dar tie cu ce iti place?

| d3utzzu a răspuns:

Se ia 2 bucata paine si pui o felie de parizer din congelator si ti-obagi.LA PROPRIU.sau bag-o in calorifer daca e dala vechi. sau bag-o intr-un servetel cu sapunrolling on the floor ca=lichid. FUNDa?

| miky_4769 a răspuns:

Cu usa

| miky_4769 a răspuns:

@anonim : cu mina de creion sau cu mina de mineri?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand simit nevoia ca vrei sa elibrezi tensiune esti excitata si vrei sa te simti ft bine!