| OldMan_3084 a întrebat:

Cu ce poti inlocui prezervativul?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Prezervativul nu se poate inlocui.Atunci cand nu erau fabricate prezervative erau folosite alte metode.Insa daca nu mai vrei sa folosesti ii poti lua partenerei de la farmacie foite chinezesti asa se numesc si partenera ne introduce in vagin cu 15min inainte sa faceti si nu o sa mai ramana gravida.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu o punga de plastic asa cum fac turbatii sexuali in puscarie.

Abh
| Abh a răspuns:

Cu o vasectomie!

| Klepto a răspuns:

Celofan, vaselina si un elastic si gata.
Un cartus gol sau un intestin de oaie sau chiar sa tricotezi tu unul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa-l inlocuiesti? Mi se pare cel putin ciudat.

| IQOnly a răspuns:

Cu o armura din aluminium.Nu se poate inlocui...

| Adriano_3072 a răspuns:

Cu o laba

| D3e3 a răspuns:

Cu o sticla laughing.

| Chocoolatte a răspuns:

Cu tablete anticonceptionale