| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce poti inlocui baza pentru machiaj?

5 răspunsuri:
| Adda28 a răspuns:

Heii. Depinde ce baza de machiaj, pentru fata poti doar sa aplici inainte de fond de ten o crema hidratanta, iar pentru ochi poti pur si simplu sa amesteci putin fond de ten cu o crema de ochi, putina pudra si corector si e gata. Sper ca te-am ajutat =D.

| trbmea a răspuns:

Sosetele d bumbac se spala usor cu vanishwinking Funda?

| SereSmile a răspuns (pentru trbmea):

Scuze ca ma bag, dar ce legatura au sosetele cu baza de machiaj? happy

| trbmea a răspuns:

Totul! Tot ce exista se invarte in jurul sosetelor, SereSmile! big grin

| mirela223 a răspuns:

Buna,

cel mai bine ar fi sa nu o inlocuiesti. eu folosesc baze de machiaj de la Paese, le gasesti pe site-ul lor: http://www.paese.ro/102-baze-de-machiaj