| Mi$tiK a întrebat:

Cu ce program pot sa fac sa apar intr-o poza de parca as fi cu sora mea geamana de exemplu http://www.facebook.com/......?/home.php funda

5 răspunsuri:
| Maduliciu a răspuns:

Photoshop da. downloadeaza photoshop si cauta tutoriale de acest gen, scrii in google tutorial photoshop si gasesti o gramada happy

| Daniella13 a răspuns:

Poti folosi si photo brush. ai in program o stampila. trebuie sa pui 2 poze cu tine in paralel, apoi cu stampila te muti de pe o poza pe cealalta. E foarte simplu

| wall a răspuns:

Photoshop happy

| ionela1560 a răspuns:

Nu stiu