| Mynameiz a întrebat:

Cu ce se masoara un penis,am masurat cu centimetrul,liniarul,etc, si nu au masura la fel.

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Subler!

| Violleta2022 a răspuns:

Cu linia de la scoala!

Aici ai explicatiile si chiar indicatii cum sa-l masori corect:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| mihai69 a răspuns:

Cu șublerul, evident.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...De obicei se masoara cu metrul de croitorie(cel sub forma de panglica).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bolobocul!

| xVictor a răspuns:

Exista un Pulometru, acolo e masura de la 0 pana la 30 CM. Am primit unul de ziua mea de la o fata si m-am spart de ras... laughing) pe-o parte e pentru penisurile sculate si pe cealalta pentru cele culcate, si incepe. 0-5-10-15-17-20-... etc e din cm in cm practic dar la astea ai un titlu gen : 17 cm acceptabila 20 bine dotat 25 monster si tot asa. laughing) Funda.