| alyad a întrebat:

Cu ce te ajuta aroma unui prezervativ?

7 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Cred ca daca vrei sa dai dupa aia limbi la niho niho sa miroase mai frumos a capsuni sau banane thinking

| neutrino a răspuns:

Ajuta la distractia voastra si multumirea producatorului.

| Green66 a răspuns:

Nu te ajută cu nimicsilly

| AnnaaaMaria a răspuns:

Presimțeam că o să găsesc răspunsuri amuzante pe aicilaughing. Ținând cont că anumite boli cu transmitere sexuală se pot lua și oral (exemplu candida), dacă vrei ca tipa să facă sex oral și vrei să te protejezi de aceste boli, folosești unul cu aromă ca să-i placă și eu gustul de plastic rolling on the floor. Habar n-am, eu nu găsesc alt motiv

| SerenaSmiley a răspuns:

Pentru sex oral

| Florinx123 a răspuns:

Pentru sex oral a fost pusa acolo o aroma dar sexul oral cu prezervativ este mult mai neplacut pentru baiat decat fara.

| Dni_Deni_1999 a răspuns:

E mai...bun asa? Presupun