| MIRUNA_3089 a întrebat:

Cu ce vedeta v-ar placea sa aveti o relatie? funda pentru cel mai frum rasp:*

21 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ei nah...hai ca nu are nimic daca ne lasam aiurea imaginatia sa zburde, singurele nume care imi trec acum prin minte sunt;
-Andy Biersack
-Robert Pattinson
-Trace Cyrus ( nu e cine stie ce frumusete insa imi place in mare parte cum se comporta si faptul ca le spune lucrurilor pe nume)
-Justin Bieber ( ar merge)

Dar acum am pus inca prea multe numelaughing, mai ales la varsta mealaughing)rolling on the floor)

-

| answer a răspuns:

Miruna, mie nu-mi plac doar ambalajele! Mi se pare ca degeaba Inna e frumoasa daca a inceput sa uite de unde a plecat! Un om fara suflet este o nulitate pentru mine, oricat de bine ar arata! In momentul de fata vedeta care imi place mult de tot in sensul ca o admir, este Paula Seling, o fata foarte desteapta si cu un suflet de aur! Nu mai este cazul sa punctez ca este superba!

| Klepto a răspuns:

Nikita, aia femeie fatala.

| andrada a răspuns:

Justin Bieber love struck

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Berlusconii tongue rolling on the floor

| AdinaCrissa a răspuns:

Liam Hemsworth
Joe Jonas
Leonardo Dicaprio
Liviu Varciu
Enrique Iglesias
Ricky Martin(pacat ca e gay)
Voicu Pânzar
Zac Efronlove struck

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Ashton Kutcher
Cody Linley
sau
Liam Hemsworth
happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Cu: magda ciumac, fuego, magda catone, Tarky, monica anghel, Vali Vijelie

| adriana996 a răspuns:

0 zaharlaughing

| soraluisatan a răspuns:

Cu gaystin ala.i as da omor sa i sara. poate scapam de elbig grin
*ras malefic*

| Jαne a răspuns:

Selena GOmezsmug

| RyGoLeTa a răspuns:

Joe Jonas, Liviu Varciu si cam atat.

| dianaiosub a răspuns:

Cu Robert Pattinson.winking

| SaMoriTu a răspuns:

Cu Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu s-a trimis celalaltthinking oriqum big grin deci Ricardo Kaka, Aaron Diaz, Freddie Prinze Jr, Chad Michael Murray, Enrique Iglesias, Leonardo Dicaprio ( cand era tanarlaughing ), Taylor Lautner big grin si mai sunt

| Izzy_6579 a răspuns:

Cu Jimmy Dub...
*majuscule*

| KeepitSimple a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, cu Shakira! E frumoasa, e dulce, e provocatoare si in acelasi timp cuminte si ea nu a aparut niciodata in tabloide. Deci cu siguranta pe ea as alege-o!

| Blue_2395 a răspuns:

Mvaiiiiii

| teobgeo a răspuns:

Connect-r
alex velea
puya
si cam atat
fundita?

| Irisa a răspuns:

Taylor Lautner (Jacob Black)

| M1andM2 a răspuns:

Angelina Jolie!
( buzele ei=p~ )