| BananaSuparata a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste zodia scoprion?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Rac, Pesti
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Taur, Leu, Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Leu
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Sagetator
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Taur
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Pesti
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Rac, Balanta

Sursă: http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-scorpion.php

1 răspuns:
| sweetygirl_4263 a răspuns:

Compatibilitati zodia Scorpionului:
Compatibilitate excelenta:

Scorpion-Rac, Scorpion-Fecioara, Scorpion-Capricorn, Scorpion-Pesti

Compatibilitate buna:

Scorpion-Taur, Scorpion-Scorpion

Compatibilitate acceptabila:

Scorpion-Berbec, Scorpion-Gemeni, Scorpion-Balanta, Scorpion-Sagetator

Compatibilitate redusa:

Scorpion-Leu, Scorpion-Varsator