| roxxx199 a întrebat:

Cum a fos cand ati facut dragoste prima data?big grinbig grinsunt cam indiscretahee heetongue

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Special.

| Cryssy a răspuns:

Lucrurile astea nu se spun. tongue

| Sylx a răspuns:

La mine s-a intimplat pe la 18 ani cu o fata "experimentata" pe care o cunosteam de citeva luni. Era doar atractie fizica intre noi si eram constient de asta, numai ca am ramas totusi dezamagit de neimplicarea ei afectiva (stia ca pentru mine e prima data), a fost doar ceva fizic. De-asta, de cite ori imi amintesc de "prima data" nu imi produce mare placere. Acest lucru, ar trebui sa fie o amintire frumoasa, de-asta ii sfatuiesc pe cei care se "grabesc" sa-si piarda virginitatea, sa astepte pina gasesc persoana potrivita. in principiu, pe cineva care te iubeste si sentimentul e reciproc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti spun eu ca este oarecum haioss ...sincer nu mai stiu foarte bine cum a fost ca eram foarte beat...
eram cu prietena mea de vreo 7-8 luni... ea era virgina ...am fost intr-o excursie la munte...
dupa ce am ajuns acolo ...eu cu colegiii am inceput sa bem ...printre care si ea... dupa vreo cateva sticle de vin ...ne-am retras la noi in camera ...sincer cred ca eram mult mai beat decat ea ...si s`a intamplat marea minune...
si a doua zi mi-a reprosat ca am imbatat`o special pentru asta ...foarte tare ...cum m`am simtzit ...sincer ...km naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am gindit ca si cum am trecut granita

| anonima4all a răspuns:

Dureros la inceput. iar dupa aceea supeer