| mikutzzza1000 a întrebat:

Cum a fost clipa primului sarut:*?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, ooooooooo pai eram extrem de emotionata si imi era rusine de elhee hee, eram foarte timida si sarutul a fost foarte emotionant, nu stiam ce sa fac, cum sa sarut dar pana la urma ceva a iesit, si -a dat el seama ca nu le am cu astea, din fericire desi nu stiam sa sarut si in ziua de azi suntem impreuna, m-a invatat el pe parcurslaughing.

11 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai am fost luata prin surprindere laughing.love struck
A fost o senzatie unica, acel sarut mereu va avea un loc special in sufletul meu. love struck

| liz23 a răspuns:

Groaznic...initial o ecuatie careia nu ii dadeam de cap, clipa celui de-al doilea a fost mult mai ok

| Rukhsandra a răspuns:

Super...stiu doar ca mi-a placut mult si ca tremuram...
si inainte imi faceam 1000 de griji dar toate grijile s-au dus intr-o secunda big grin...si totul a fost frumos happy

| multimoak a răspuns:

A fost intrerupta de-un clown beat de la nu stiut ce filmari sad

| elamit a răspuns:

Nu am avut timp sa-mi dau seama de emotii

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Pay a fost super misto, romantic, si foarte placut...tremuram toata dar e firesc...

| yoop a răspuns:

Pffuuuu...

Pana sa ajungem in punctul culminant aveam o mie de emoti pentru ca nu stiam ce sa fac, cum sa fac...etc

Dar cand am inceput sa ne sarutam...parca am uitat de tot, simteam ca plutesc. A fost bestial:X:X

Stiu doar ca o fost un sarut lunnnggg si minunatbig grin
M'am descurcat nu s-a prins ca era primul pe care il sarutasem vreodata.

| belltech a răspuns:

Si eu am simtit ca zbor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunata! Am simtit ca zbor ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunata! Simteam ca pluteschappy.

| suntdrog a răspuns:

Hmm depinde cu ce fata in primul rand