| PrettySmile a întrebat:

Cum a fost la voi prima intilnire?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Intalnire de gradul 1, 2 sau 3?

| Bybyutzzzz a răspuns:

Hai sa iti povetstesc: Eu eram in clasa a7-a, iar el intr-a 9-a, dar ne intelegeam foarte bine, eram cei mai buni prieteni, si intr-o zi mi-a spus ca ma place, si m-a invitat sa mergem in parc, iar eu, evident ca am acceptat, ne-am plimbat, am ras, ne-am simtit super, iar la sfarsit ne-am sarutat, a fost perfect...

| Lette a răspuns:

Hmm...oribil.Nu m-am plictisit niciodata cum m-am plictisit atunci.Acum depinde si de tip.Te pup si vreau sa imi povestesti cum a decurs intalnirea. P.S.Trebuie sa fi relaxata, nu o sa se intample mare lucru!

| Guby a răspuns:

He.prima intalnire nu a decurs asa bine dar am invatat sa fim mai apropiati apropo aici nu conteaza faza cu baiatul incepe primul sau fata tr sa prinzi un moment romantic si sa lasi totul de la sine succes big grin