| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre sex la prima intilnire?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Este doar o descarcare fiziologica,fara ratiune fara sentimente, un gest instinctiv, fad, care poate lasa un gust amar, a doua zi e foarte posibil sa apara si regretele

29 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e de bine...esti luata drept panarama daca te lasi prostita sa faci sex de la prima intalnire

| FemeiaPisică a răspuns:

Fără sens. Nici nu o cunoşti pe persoana respectivă şi în plus ai şanse să te alegi şi cu BTS-uri.

| Robbu a răspuns:

Mi se pare aiurea sa faci asa ceva la prima intalnire.E ca si cum (scuze expresia) el e beat si ea e t^a^r^f^a happy parerea mea.

| Emilian65 a răspuns:

Sex la prima intalnire, este o mare prostie.

| Dariusuu a răspuns:

Nu stiu de ce am impresia ca panaramele fac asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca este imoral, parashute

| e1xtz a răspuns:

Hmmm...nimeni nu face asa ceva.e tabu-tabu..mai ales in Romania. tara curvelor virgine si a cavalerilor

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Se cheama curvasarie, ingerasule! Chiar daca e fara plata. Daca iti place, da anunt; in fiecare zi, altul.

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Nu ai inteles ce am vrut sa spun euwinking nu as face niciodata sex la prima intalnirewinking nici la a doua...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru RaniaStill):

Finnd ca esti, totusi, simpatica si tii la glume, a treia intalnire ti-as propune-o cand rasare soarele, la Mamaia.Sau daca vei crede ca apa e rece dimineata. ti-as propune o intalnire in mare, intr-o seara splendida cand (si) Luna iese din mare. Te vei simti atat de fericita ca singura vei dori,, sa ne iubim in valuri,, nu pe tunurile lui Paunescu. Ce zici, acum?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Retine ca sunt M si nu F!

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Bine k mi-ai zis ca vream sa -ti dau cv sa manaci dk erai fata laughing

| Schatzyyyyy a răspuns:

Uratthumbs down Asa ceva se face, atunci cand cunosti persoana respectiva, nu de la prima intalnire hop in pat! Odata ce tu accepti te ia drept o curva!

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nu este ok de loc asteaptacel putin un timp pana va cunoasteti mai bine apoi puteti incepe o relatie sexuala big grin succes!

| invD a răspuns:

Este bine

| RaniaStill a răspuns:

Nu as face cu nici un baiat sex la prima intalnire... doar dk ar fi taylor lautnerlaughing))) sigur k as sari pe el doar pe el...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru RaniaStill):

Dk k te vrea si el, armasarul, hi, hi

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Eu am zis doar asa as face... laughing ceea ce e un vis laughing in rest NU EU NU AS FACE SEX LA PRIMA INTALNIRE NICIODATA!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru RaniaStill):

Pentru asta trebuia sa te inscrii la,, conversatii,,, sau la,, bancuri proaste,,, mancati-as gurita si taiati-as parul.

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Haha sa stii ca nu am inteles poanta. dk ai putea sa imi explici :d

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Un par (ca al tau)lung, m-ar putea impiedica sa te sarut dupa urechiuse, sa-ti astupi gurita dulce sau sa ma spanzuri dupa ce as adormi, obosit, langa tine, hi, hi

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

nu ma nene nu as face sex cu nici unu pana nu ne cunoastem nu as face sex din joaca trebuie sa si iubesc persoana ca sa fac asa ceva,, DECI AR TREBUI SA TE CUNOSC SA MA POTI INVITA IN VALURILE ALEA laughing NU VREAU NICI O LUNA NU SUNT ROMANTICA laughing

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Ma incanta asta cu spanzuraturolling on the floor)))))))))))))))))))))0rolling on the floor))tare hihihihhahahah pup

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru RaniaStill):

Poti sa ma pupi, ca nu ma supar. Numai ca,, joaca,, asta se preteaza la,, conversatii,, mai mult sau mai putin interesante. Daca esti frigida si te intereseaza doar teoria, las-o balta.Ti-am facut o invitatie(dar nu te-ai prins) ca sa ne cunoastem, desi ma indoiesc ca as flirta cu o minora alintata. Daca sexul facut sub clar de luna, in mare, nu iti da (numai gandind)fiori romantici, fa-l cu placere sub...pat.Eu te-am parasit, inainte de a te cunoaste, nesimtind pentru tine acei fluturi ce se invart in stomac, la intalnirea cu finta iubita.Bye, bye dragoste pirduta-n valurile marii...

| RaniaStill a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

laughing)laughing)) esti tare byeee

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru RaniaStill):

O K

| ingerashulll a răspuns:

Stati un pic, eu tot sunt impotriva big grin nu ma gindesc sa fac asa ceva doar am vrut sa stiu si parerea voastra big grin

| Rammadam a răspuns:

Parerea mea proprie deci, o fata care face sex la prima intalnire e curva

| PufosenieLeila a răspuns:

Nu e bini di loc. Daca gaste pe una mai frumoasa si tu ramai insarcinata ce faci? O sa te lase pentru alta.Ai grija.Mai stai si cunoastel apoi faceti ce vreti daca va intelegeti