| Izma a întrebat:

Cum a fost prima. voastra noapte de. "dragoste"?batting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca a fost funny laughing, nici nu vreau sa-mi aduc aminte, ea manca sarmale si eu imi faceam treaba. Aiurea? Da. niciun sunet sad, doar ploscaitul falcilor.

7 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Nu vreau sa`mi amintesc pentru ca am fost dezamagita.happy
Regret ca in 4 ani nu am putut sa`mi cunosc fostul prieten foarte bine.

Daca ai de gand sa-ti incepi viata sexuala si ai 14-15 ani.mai asteapta! :*

| GuessWho_8607 a răspuns:

@Douapunccteunicus, de ce naiba mai raspunzi atunci... O sa-ti facem o statuie ca esti virgina la 15 ani...Pentru asta m-am suparat si nu mai raspund nici eu, na! laughing

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu sunt pregatita si am 15 ani...

| Izma explică:

Nu vreau sa mi-o incep. laughing sunt curioasa doar. rolling on the floor

| TabooR a răspuns:

Forta ma violant fata aia nebuna de nu mai mi-a trebuit sex 2-3 luni si ea ma cauta eu ma ascundeam deci groaznicabig grin

| sayross a răspuns:

Interzis minorilor sub 18 ani poate dauna grav sanatatiilaughing)

| elena16 a răspuns:

Eee la mine a fost ziua dar a fost de vis asa cum imi imaginam cam dureros cei drept laughing