| Yosifica a întrebat:

Cum a fost prima noapte de dragoste a voastra?(ma intereseaza mai mult fetele)

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu se vorbeste, nu se impartaseste si nici o definitie nu poti da, se traieste pur si simplu.
O ziminunata sa aihappy

| Lur656i a răspuns:

Superba! am simtit ca ma topesc de placere.

| FyTzE a răspuns:

Baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoatev,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoate,baga,scoa,baga,scoatete,baga,scoate...

| RaduSLN a răspuns:

De dragoste...

| RaduSLN a răspuns:

De dragoste.