| Daniela89 a întrebat:

Cum a fost prima voastra relatie de dragoste?

Răspuns Câştigător
| anonim_5109 a răspuns:

La inceput frumoasa. Totul perfect. Apoi dupa dureroasa despartire am aflat ca am fost inselata. Urat! Dar am trecut peste

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Prima? Pai prima a fost bataie de joc. laughing Acum sincer, am fost cu el in timp ce eram la tsara, din pura plictiseala.Cica atunci faceam si eu pe marea indragostita, inainte sa fiu cu el.Si dupa nu stiam cum sa ma mai despart de el. laughing
Cred ca am fost imptreuna vreo luna, cam asa.adica nu a fost ceva important de retinut na.
*Si dragoste a fost da. din partea lui nu si din a mea.
Dar prima relatie de dragoste pe bune, a fost prea frumoasa.Pentru ca eu tsineam prea mult la el, de dinainte sa fiu cu el, si el ajunsese sa tsina la mine.
Dar mentalitatea lui.

| AnonimA a răspuns:

laughingmm.asa si asa adica na vb cu el doar p net si la tell deci a fost aiuriabig grin

| Just a kid a răspuns:

Ca draq. a durat un an si o luna, ne-am despartit de 5 ori(in total 2 luni)si acum suntem desp de cateva zile, dar de totsad. pfff orkm, complicat

| Daniela89 explică:

Ma refer la prima relatie serioasa cu un baiat/fata

| Daniela89 explică:

Pai de ce s-a terminat nasol? ce s-a intamplat?

| mihai2k a răspuns:

Frumoasa la inceput dar s-a terminat nasol