| ColorfullColors a întrebat:

Care a fost prima voastra dragoste?
Cum vi s-a parut primul sarut?
Cat a durat prima relatie?

Răspuns Câştigător
| Spinoasa a răspuns:

1 an jumatatelove struck suntem impreuna love struck primul sarut tot cu el:X! primul sarut straight faceramasesem paralizata pentru ca nu asteptamlaughing al tau?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 12 ani prima aventura, la 19 ani ultima mea relatie.

| Acvila a răspuns:

Prima dragoste continua...tot continua de vreo 4 anilaughing
Primul sarut mi s-a parut ciudat...deh...
Si prima relatie in adevaratul sens al cuvantului...este aceeasi cu prima dragoste.

| Daria a răspuns:

Prima dragoste neîmpartasita o traiesc acum.:-

| adriela_5337 a răspuns:

Pai prima dragoste e si actuala primul sarut a fost super imi era teama putin da a fost super si prima relatie e de 5 luni si ink mai continua...