| stefilicy a întrebat:

Cum a fost primu vostru sarut frantuzesc?

Răspuns Câştigător
| LittleLiar a răspuns:

Vorbeam pe un fel de chat cu un tip din apropiere de orasul meu. Eram in clasa a 6-a. Vorbeam doar pe mess si pe chat-ul respectiv. S-a intamplat la prima noastra intalnire. Am avut un sentiment foarte ciudat laughing A fost primul meu prieten. Zambesc de fiecare data cand imi amintesc love struck.

5 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

A fost minunat!love struck:*S-a intamplat cu primul meu prieten(pe care desi a trecut atat de mult timp inca il mai iubesc)Un astfel de sarut nu se uita niciodata!

| asdsdsaaas a răspuns:

Foarte tare:X:*...sa intamplat cu primul meu prieten.:X

| AnneSweet a răspuns:

Ciudat......Mam sarutat cu unu de a 6 cand eu eram in a 4 laughing lol ma placea dar s-a mutat crying

| D1998 a răspuns:

Pff. ceva magiclove struck..pacat ca s; a intampalt la scoala. dar totusi a fost ceva magiclove struck

| ilink3973 a răspuns:

Suuuuperbig grin a fost cu primul meu prieten cand eram printra 8-a... a fost extraordinar :X