| elenaeli a întrebat:

Voi ati avut parte de primul vostru sarut frantuzesc? Daca da cum v-ati simtit in momentul ala?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da, am avut parte. A fost frumos, il asteptam de ceva timp, dar cu siguranta a meritat asteptarea

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

A fost ceva placut, de neuitat love struck

| Kolp a răspuns:

Ca in al 9-lea cer:X
Este o experienta placuta.
Baftawinking

| TipulVerde a răspuns:

M'am simtit ca un frantuz adevarat. Mi s-a sculat bagheta big grin

| parazitu_8805 a răspuns:

Nasollaughing eram in a 5 parca si eram mic si prostlaughingnu stiam ce sa faclaughing

| adelynaa a răspuns:

Am avut fluturasi in stomac :X:X
a fost frumos in orice cazhee hee

| noooname a răspuns:

Pai, prima oara am avut foarte multi fluturasi...

Insa dupa accea a fost foarte ok...

Prascit foarte des. De fiecare data cand am ocazia!

| mekappa25 a răspuns:

Al meu a fost acum 3 zile a fost dulce rau de tot, nu mi sa mai intamplat la prima intalnire sa ne sautam frantuzeste ( french kiss) si iti dai seama la prima intalnire 6 mozoale e beton