| Pixie_6145 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? >8- Si la ce varsta? >sick Si unde?big grin [ vreau >detaliion the phone

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce eşti curioasă?
Nu trebuie să ştie nimeni viaţa intimă a individului.
Pa, pa.

| Alisa a răspuns:

A fost unic cu actualul meu iubit, aveam aproape 18 ani. Eram in autobuz, el s-a ridicat, eu crezand ca ma va pupa pe obraz, dar de fapt m-a sarutat, blocand pe toti cei din autobuz care vroiau sa urce sau sa coboare, toti se uitau la noi laughing. Iar eu dupa aia, am stat si m-am gandit vreo cateva zile la acel sarut asa ametita eram laughing

| fabiola a răspuns:

Pentru ce detalii? Conteaza numai ce simti tu!

| NinaY a răspuns:

In casa lu un tip mai mic ca mine, a fost urattt.si scarbos. dar al doilea prefer sa il consider primul caci acela nu cred ca se putea numi sarut.oricum.cred ca se vede ca nu am inspiratie la dat raspunsuri chiar acum.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Aveam 11 ani. tipu avea 15...eram la bunici... s-a intamplat in camplaughingam cazut peste el si a intervenit magia momentuluihappy a fost cel mai superb sarut din viata mea:X

| Spiku a răspuns:

La 12 ani cu o fta in parku de langa sklhee hee

| XxD33axX a răspuns:

Primul sarut a fost la 10 ani in parca cu un baiat mai mare cu un an decat mine am ramas cu el il cheama alex si a fost un dulce deoarece direct cu limba m-a sarutat :O mereu imi aduc aminte opt ca acum am 17 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost dulke, din partea mea. am primit primul sarut la asta de16 ani.la discotek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
primul sarut a fost primul!laughing
simplu ...frumos smug emotionant`.
la 12 ani` happy
undethinking
in fata portii melelaughing)
fff romantic rolling on the floor)
dar al tau
?
pop
o zi frumoasasmug

| Ɩиɢɛятяιƨт a răspuns:

Primul sarut a fost ceva unic pentru ca era primul si a fost la varsta de 12 ani si cateva luni cam amuzant dar pe deal in apropiere de o padure iar detaliile n cont dar primul tau sarut poate fi ceva unik nu sa imite alte chestii incercate deja:d
Succes la sarutat in cazul in care vrei sa sarutiwinking