| Gipsy a întrebat:

Buna!

Cu a fost primul fostru sarut? Vreau detalii!

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Poate vostru... pai cum sa fie ...eram clasa a 5 a si jucam "sticluta" in excursie si am picat cu un baiat pe care culme il placeam si ne-am pupathee hee

| anytha13 a răspuns:

Ink nu l-am avut. da imi e frica de ellaughing

| madalinaaa89 a răspuns:

Pai, a fost la o petrecere.Ne jucam un joc asemanator cu ''adevar sau provocare'' si eu am fost provocata sa-l sarut pe tipul de langa mine(care era cel mai dragut dintre toti :X:X ). Evident ca nu mai puteam de emotii, nervi, ma gandeam ca o sa dau gresi[desi, nu prea ai cumlaughing ] si asa ca m-am lasat ''dusa de val'' si pur si simplu m-am apropiat de baiat si l-am lasat pe el ''sa conduca'' cum s-ar spune. Ei bine, si acum cred ca ala a fost cel mai frumos sarut pe care l-am primit.:X. poate pentru ca a fost si primul si nu-l voi uita niciodata.

| ForeignO a răspuns:

Pai a fost frumos. Printre gratiile gemului din camera mea(atunci aveam gratii). Pai era seara, aproape intuneric si... eu eram in casa (dansam). El m-a vazut dansand si m-a chemat la geam (evident parintii mei nu stiau nimic despre asta, si daca ma prindeau era :-ss). Am vorbit, si deodata s-a ridicat pe gratii, mi-a luat fata intr-o palma si mi-a dat un sarut care m-a facut sa-l iubesc si in clipa asta, desi nu mai comuinicam.(Prima dragoste, primul sarut nu se uita!). A doua zi dimieata, am vrut sa trec din nou prin clipele acelea de vis, asa ca m-am dus la balcon. Am vazut ca erau puse printre gratii un buchetel cu 2 trandafiri, cateva papadii si niste frunuzulite mai speciale pentru ornament:X.

| roxyrocks a răspuns:

Pai a fost groaznikoh go on
pentru ca nu stiam cum sta treaba cu pupatullaughing
si s. a intamplat pe la vreo 13 anithinking
la un gratarlaughingcu prieteniilaughing
chestia e ca de tipul ala imi placea de moarte, inca de cand eram micutalaughingsi nu mai puteam de drag ca ma sarutaselaughing

| dragoslm a răspuns:

Pai eu am mers si i-am cumparat un ursulet si o ciocolata la prietena (fosta). Cand am ajuns, a sarit in bratele mele. Dupa un timp a spus ''inchide ochii''. I-am inchis si m-a sarutat. Ma mangaia in par. aveam niste emotii! Dupa aceea toata ziua am mers la paraul din gradina ei si ne imaginam ca suntem la mare. Era o zi calduroasa. Ne plimbam de mana in apa. Spuneam glume. Vai! Inca ma tresar emotiile si mai simt fluturii! Dar dupa 4 luni am prins-o sarutandu-se cu altcineva. Ce sa faci!